I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák
Én, ki a  gép előtt ül Emptyby Andor Lugosi
2022-09-13, 15:50

Én, ki a  gép előtt ül Emptyby Seth
2022-03-11, 21:25

Én, ki a  gép előtt ül Emptyby Seth
2022-03-06, 19:51

Én, ki a  gép előtt ül Emptyby Wilhelmina Blackburn
2021-12-17, 12:00

Én, ki a  gép előtt ül Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 17:14

Én, ki a  gép előtt ül Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 14:14

Hónap posztolói

Megosztás
 

 Én, ki a gép előtt ül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Én, ki a  gép előtt ül Empty
TémanyitásTárgy: Én, ki a gép előtt ül   Én, ki a  gép előtt ül Empty2017-08-12, 19:43

Na szóval.A nevem Hanga, most leszek kilencedikes, hobbijaim az olvasás, szerepezés, tanulás, versenyzés és az önkénteskedés. Kissé szókimondó vagyok, néha nem értem a viccet. Alapjáraton matekos beállítottságú vagyok, szóval nekem ne tessék számokat mondani, mert rögtön rá áll az agyam. Hadarok, elharapom a szóvégeket, nem tudom rendesen kiejteni az r betűt, nehezen barátkozok, állandóan mosolygok. Továbbá legkülönfélébb dolgok jutnak eszembe a legkülönbözőbb dolgokról, amíg valaki elolvas tíz oldalt, addig én ötvenet, mindig dúdolok zenét. Egyesek szerint egy érzéketlen robot vagyok, amit megértek általában. Fura vagyok, lexikonnyi tudással, de próbálok kedves és normális is lenni, hát nem sok sikerrel. Egy évvel ezelőtti személyiség teszten (amit pszichológus csinált) az jött ki hogy istp vagyok, most az átfordult intp-re. Megértem, mint tini változik a személyiségem(megjegyzem, rám illik). Egyszóval kissé furi vagyok, kissé antiszoc, néha okoskodó, de nem akarok senkit se megbántani, próbálom kontrollálni magamat..

Én, ki a  gép előtt ül 2

És ennyi és fért bele öt percbe.
Vissza az elejére Go down
 

Én, ki a gép előtt ül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Cecily öt percei-