I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák
Lucas Benson Emptyby Andor Lugosi
2022-09-13, 15:50

Lucas Benson Emptyby Seth
2022-03-11, 21:25

Lucas Benson Emptyby Seth
2022-03-06, 19:51

Lucas Benson Emptyby Wilhelmina Blackburn
2021-12-17, 12:00

Lucas Benson Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 17:14

Lucas Benson Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 14:14

Hónap posztolói

Megosztás
 

 Lucas Benson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucas Benson


Lucas Benson


Hozzászólások száma :
4
Age :
37

Lucas Benson Empty
TémanyitásTárgy: Lucas Benson   Lucas Benson Empty2021-10-24, 17:40



Lucas Benson

Idézet

Álnév: Nincs
Kor: 35
Látszólagos kor: 30-35
Teremtő: Csak vámpírok töltsék ki!
Csoport: ember
Foglalkozás: Benson Befektetési Tanácsadó CEO, Lestat különbejáratú pénzügyi asszisztense, egyelőre
Play by: Henry Cavill

Kinézet
185 cm magas vagyok, a hajam sötét barna, a szemem kék, szürkés, ha mérges vagyok, és ég kék, ha épp jól érzem magamat a bőrömben. Jellegzetes arcom van, nem felejtik el egykönnyen, az államon van egy bemélyedés, ezt akkor szereztem, amikor a még gyerekként leestem a lóról, és a egy kavics fel törte. Izmos testalkatom van, a pénzügyek mellett ez is a hobbim, épp szálkásítok, vagy tömegelek, mikor mi esik jobban. De eddig egyik variációra se panaszkodott senki sem igazán. Mindenflée öltözet jól áll nekem, az öltönytől kezdve a kényelmes melegítő nadrág is. Utóbbi holmikat jobban preferálom, de a munkámból kifolyólag gyakrabban látni öltönyben. Ezen kívül, Bob Hercegnő, egy olasz agár lány a társam a mindennapokban. Amúgy, Leia of the Italyan Dragon Queen az igazi neve, de se nem olasz sárkány királynő, sem pedig az Alderaan bolygó hercegnője, a Star Warsból, és a Trónok Harcából sem.

Személyiség
Alapjában véve kedves , és megértő vagyok. Szeretem az állatokat, és szeretek segíteni a kis embereknek, elmagyarázni a pénz használatát, hogy hogyan tudnak félre tenni, és növelni azt, amit megkerestek. Több szervezetet támogatok, egy a rákos nőkért, egy az árva gyerekekért, és egy állatmentő szervezetet. Ez utóbbit én alapítottam, és az elnöke is vagyok, és egy saját menhelyet is felhúztam a támogatásokból. Van emberem is ,aki ezzel foglalkozik, igazából, szerencsére mindenre van már emberem, nem tudom, hogy manapság hol lennék, ha esetleg, akkor nem élek azzal a lehetőséggel, hogy elvállaljam Lestat pénzügyeinek a koordinálását. Hálás vagyok neki ezért, így általa, saját céget is alapíthattam.

Történet
INem igazán tudom, hogy mit mesélhetnék magamról. Átlagos életem van, vagyis volt Lestat megjelenése előttig. Tanultam, pénzügyi szakot végeztem és büszke vagyok magamra, mert summa cum laude lettem, ezt nem tudtam volna megtenni a nagymamám és nagypapám támogatása nélkül. Az öreg, magától indította be a takarító cég vállalkozását, és világ életemben érzékem volt a matekhoz, így nem volt kérdés, hogy pénzügyi irányon fogok elindulni. A faterom , csak azután figyelt fel rám, hogy Lestat személyes pénzügyi titkára lettem. Őszintén szólva… nem érdekelt az apám. Megtagadtam tőle magamat, ahogy ő is megtagadott engem, annak idején, amikor félredobta a várandós édesanyámat. Lehet bármennyire gazdag valaki, ha hiányzik belőle bizonyos emocionális érzék.
Boldog gyermekkorom volt, mert öreg, szinte csak azért dolgozott, hogy egyetemre tudjak járni. Sosem engedte, hogy másodállást vállaljak, mert az a tanulmányaim rovására ment volna ,szerinte. Pedig nem éltem vissza a helyzettel, sosem. Mivel tanultam, és egy mini zseninek neveztek, versenyeken is részt vettem, ami befektetésekkel, pénzgazdálkodással foglalkozott, és mindig nyertem valamennyi összeget, így azokat befektettem, és tőzsdéztem velük. Persze, kiskorúként még nem tehettem volna ilyet, viszont a nagyfaterom nem állt az utamba, az ő segítségével forgatgattam vissza a pénzem, és növeltem a családi kasszát, és támogattam az öreg takarító cégét.
Állítólag azt,ahogy a pénzzel bánok, az apámtól örököltem, és a magasságom, meg a markáns vonalaim, az anyámtól pedig a szememet, és a számat.
Hogy találkoztam össze Lestattal? Frissen végeztem az egyetemen, nem tudom, hogy miért pont engem talált meg. Még régen, amikor a sivatagban lépett fel, New Orleans belvárosában sétáltam, a gazadag negyedben, a felhőkarcolók közt, és egy kivetítőn láttam azt a fergeteges showt, amit előadott, de csak nyomokban emlékeztem rá. Ráadásul kicsi is voltam.
Szóval, felkeresett, hogy intézzem a pénzügyeit, amivel nem kis feladatom volt, viszont jelentősen megnöveltem neki, és van amit a pénzügyi paradicsomba is küldtem, meg Monaco, és Svájc, és ott is szépen gyarapodtak. Francba! El sem hiszem.
Most pedig itt vagyok, egy Bob nevű, aranyos kis olasz agárral, aki egyébként Leya Hercegnő, de amikor megkaptam, az új asszisztensem nevét sokszor emlegettem, természetesen a munkába is jön velem, mindenhova viszem. Csak ez maradt a születésnapom után egy hónappal az exemből. Komoly volt, majdnem esküvő is lett, de jött egy brazil banán, és máris elfelejtett. Én pedig, amúgy sem vagyok az a kicsapongó típus, viszont Bob Hercegnőt nem akartam kidobni, nem lett volna szívem. Viccesen festek egy térdemig alig érő agárral, de legalább nem unatkozom, és még több időt töltök odakint. Egyébként sem tudnék unatkozni, időnként találkozom Lestattal, hogy beszámoljak neki a pénzügyeiről.
Egyébként imádom a fantasy regényeket, és nagy Harry Potter fan vagyok, de ezt mélyen titkolom, csak ne halljam meg a varázsló himnuszt, mert még a végén magamról megfeledkezve kezdem dúdolni. Persze, aki jár nálam, az megtalálhatja a Harry Potter könyveket, és ha jön egy újabb borítós, azt mindig megveszem. Szerencsére nem sokan nézegetik a könyvespolcomat. Egyébként bent lakom a belvárosban, a munkám miatt jó, mert hamar elérek mindenhova. Költözni szeretnék, egy olyan emeleti lakásba, ahol van kert,hogy Bob is többször mehessen levegőre.
Két hónapja vezetem a Benson befektetési tanácsadó céget, aminek én vagyok a főnöke, és nem csak befektetésekkel foglalkozom, hanem pénzügyi tanácsadással is, bárkinek, akinek szüksége van rá, egy asszisztensem van, és egyelőre még plusz két alkalmazottam, de úgy látom, hogy szükségem van a bővítésre, jól megy a cég.


Vissza az elejére Go down
Lestat de Lioncourt


Lestat de Lioncourt


Hozzászólások száma :
162
Age :
264
Tartózkodási hely :
New Orleans

Lucas Benson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucas Benson   Lucas Benson Empty2021-12-12, 17:14


Elfogadva



Kedves Lucas!

Remélem mondanom sem kell, mennyire vártalak már hogy ideérj, és hát nézzenek oda, nem is kellett csalódnom. Micsoda arc, micsoda szemek! Remekül választottál pb-t és nem tagadom egy bizonyos orgonaszín szempár is figyelemmel követi az utad nem csak a nagyszüleid, akik előtt tisztelettel szabad csak adózni, semmi mással. Oh micsoda életük lehetett volna az én koromban! New Orleansban gazgad ültetvényesek lehettek volna...

Nem volt könnyű az életed, még ha azt is mondod hogy eseménytelen és nem tudnál róla beszélni igazán, engem érdekel. Minden érdekel, hiszen tudod jól milyen vagyok. Nem könnyű ügyfél, és annál is rosszabb személyiség és nem kevés bankárom mondott fel melőlem. Mégis azt hiszem hogy te meg fogsz maradni mellettem és elviseled a sokszor furcsa rigolyáim és talán magadban bolondnak könyvelsz majd el. Nem zavar, mert valahol az is vagyok. Olyan mint te, és mégsem.

Mindenesetre, hiszem hogy sok izgalmas játékot és beszélgetést fogunk még eltölteni itt együtt, mielőtt... Talán elagad a Vér.... Talán megint önző leszek. Talán, Önmagam leszek.


Foglald le csodás arcot, és már jöhetsz is Orleansba hozzám.



Avatarfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Lucas Benson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Elkészült karakterek :: Emberek-