I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics
by René Ulliel
Yesterday at 15:04

by Vendég
2018-07-09, 09:34

by Vendég
2018-06-17, 22:58

Hónap posztolói
Jean Ulliel

Juliana Lilith White

Andor Lugosi

Milo Morris

James Harms

Viktor de Lioncourt

Lestat de Lioncourt

Minho Kirena

Louis de Pointe du Lac

Miguel Enrique Fierro

Share | 

Call me master... - James & Minho

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Minho Kirena

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Call me master... - James & Minho   2018-05-22, 20:40

James & Minho

Hosszú nap volt, sokáig tartott az utolsó órám, mert mindent át kellett még beszélni, bár szerencsére a legtöbbet a tanárt beszélt, és nekünk csak akkor kellett megszólalni ha muszáj volt. A nap legfényesebb pontja hogy beszélgettem kb öt percet egy szaktársammal aki volt olyan merész hogy hozzám szólt és gondolom meglepődött, hogy nem haraptam le a fejét. Na persze, én nem olyan vagyok, nem tudnék bántani senkit, nem vagyok erős vagy jártas valami sportban. Mindenesetre végre vége mindennek és nagyon elfáradtam, még mindig nem szeretem magam körül a sok embert ezért igyekszem mindig meghúzódni valahol, ahol nem vagyok olyan szem előtt, és mindig a hátsó sorokba telepedek ha lehet.
Most meg a parkon át igyekszem haza, vagyis hát a lakásba ahol semmi jogom nem lenne lennem, de máshová nem mehetek és senki nincs akihez fordulhatnék és nem ismerek szinte senkit, csak azokat akiknek néha oda voltam dobva. Mert James éppen úgy gondolta hogy jó lesz ha kölcsön ad. Elgondolkodva sétálok át, kezembe a szerzett nagy szendviccsel, amit még a suli előtti büfében vettem, és most letelepedek egy padra hogy megegyem. Szeretek kint lenni, és a szabadban csinálni bármit is, sokáig ki sem léphettem, maximum az erkélyig, az meg nem ugyanaz mint itt kint lenni. Hamar elfogy a kaja, és inkább tovább sétálok, kezd hideg lenni és én fázós vagyok, jó hogy még beteg nem voltam idén... Már nincs messze a ház, szinte látom is, és a kulcsot kezdem el keresni a táskámban, amikor valaki - gondolom - elém toppanhat mert nem látom és véletlen nekimegyek, riadtan hátrálok meg hogy bocsánatot kérjek de kitágulnak a szemeim ahogy felismerem az előttem álló kifogástalan alakot. A szívem a torkomig ugrik, és elönt a félelem, a nyelvem is ki híján összeakad ahogy kinyögöm.
- Ja- James... - halkul el a hangom, ez nem lehet igaz, a hideg is kiver és moccanni se tudok hirtelen, lesokkolt a hirtelen megjelenése és hogy valószínűleg már járt otthon, ha ilyen közel vagy a luxus lakáshoz... Édes istenem...

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
James Harms

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Call me master... - James & Minho   2018-05-22, 21:29

Minho & James

Ha eddig nem szöktél meg, már minek is tennéd...

Egészen furcsa volt éreznie a szabad levegőt, a szabadság illatát. Jó magaviselettel hamarabb kiengedték három hónappal, így hamarabb elkezdheti bosszú hadjáratát, mint remélte. De ami fontosabb... vajon Minho ráeszmélt arra, ideje lenne kereket oldania vagy örökre az övé marad? Első útja mindenképp hazavezeti, meglátjuk. Ahogy nyitja a lakást új-ismerős érzés ragadja el. 3 év hosszú idő. Belépve a lakás szinte a régi, egy két avatatlan szemnek fel sem tűnő változás bizonyítja csupán, hogy nem ő lakta. Ó igen, az ő szeme mindent észrevesz. Úgy fest a drága kis ölebe még nem ért haza, festeget valami iskolában. Emberek, éhes tekintetű emberek között már évek óta. Mélyen letüdőzi az illatot ami immár Minho illata nem sajátja hazaérve. Mert ó igen, hazaért, semmi kétség efelől. Nosztalgikusan megérint pár bútort, végigszántja ujjait a fiú ruháin, az ágytakarón... akaratlan megnedvesíti ajkait. Aztán úgy dönt kell neki egy cigi és még némi séta, de nem megy messzire. Visszafelé már látja a közeledő szikár alakot, aki viszont mit sem sejtve megy belé. Elegánsan és kifejezéstelen arccal fújja ki a füstöt, úgy méri végig a kétségbeesett házikedvencét. Eltörli a kimondatlan szavak javát egy mozdulattal az alsó ajkán és kifúj egy adag füstöt oldalra.
-Befelé! - Bök a fejével a házra, takarodjon befele, a nyílt utcán nem csak jelenetet, amúgy is senkinek semmi köze hozzá. A srác érezheti, elfutni nagy hiba lenne, így ha teszi amit mondanak - furcsa lenne ha nem - akkor megy utána és méregeti hátulról is. Benn várja, hogy a fiú nyisson ajtót, elvégre nála a tartalék kulcs, nem de? Lustán cigarettázik, majd mielőtt beléne elnyomja a csikket a fiú arca mellett az ajtón. Maga mögött hagyja becsapódni az ajtót és még mindig csak méregeti, valamivel azért másabb a srác, mióta elváltak útjaik. Apró, kaján mosoly bujkál a szája szegletében ahogy odamegy a másikhoz és felhúzza a pólót, látni akarja a heget. Mert bizonyára maradt. Persze ha meglátja elönti a düh és lerántja a pólót, azzal együtt valószínű a srácot is.
-A szobádban kellett volna maradnod... - Persze hogy ezt most arra az estére érti vagy az elmúlt 3 évre, nos, azt Minhonak kell kitalálnia míg előtte térdel és James mérges tekintettel néz le rá.

Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Minho Kirena

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Call me master... - James & Minho   2018-05-31, 21:28

James & Minho

Nem terveztem mára semmit, még be kell fejeznem egy rajzot amit amolyan félig házifeladatként kaptunk és tudom jól kit fogok lerajzolni. Félakt, és árnyékolás a kombináció, és mindkettőben jó tudok lenni. Sietek is haza, de megállok a parkban megenni a szendvicsemet és nem veszem észre a nyilvánvaló veszedelmet, csak amikor már belegyalogoltam. Felpillantok hogy bocsánatot kérjek, de összeakad a nyelvem a látványtól, és majdnem elejtem a kulcsot a kezemből. Ennyi idő után, James... kiszabadult.
Szemeim tágra nyílnak a jól ismert parancsoló hang hallatán, és eszembe sem jut nem megtenni hiszen túl jól ismerem a következményeit annak ha nem engedelmeskedem. Magamhoz szorítom a félvállas kis fekete jellegtlen táskám, és követem őt befelé. Tudom hogy nem lenne értelme elfutnom, nem is lennék rá képes hiszen nagyon gyenge a bokám, tettek róla hogy ne menekülhessek el, még a bordélyházban. Eltörött és rosszul forrt össze és így hosszabb távon nem tudok futni vagy gyalogolni.
Kinyitom az ajtót és megrezzenek ahogy előre nyúlva nyomja el a csikket és remegő kezekkel gyorsan kinyitom a zárat és belépek a lakásba. James az ajtónak szegezi szinte a puszta pillantásával, és felhúzza a pólóját. A jobb oldalán van egy apró heg, már halványrózsaszín, ha valaki nem keresi fel sem tűnik neki. Olyan halvány, mint a hátán húzódó egy két csík.
- Ott maradtam de... betörték az ajtót - válaszolok neki halkan, ahogy a lábai elé zuhanok a hirtelen testhelyzet változástól. Nem állok fel, csak a sarkaimra ülök és onnan pillantok fel Jamesre.
- Én...Bocsáss meg... - hajtom le a fejem, és nem is tudom miért kérek hirtelen bocsánatot, de azt hiszem mindenért.

James Harms

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Call me master... - James & Minho   2018-06-03, 00:45

Minho & James

Minden úgy alakul ahogy várja, de Minho tökéletesen idomított kispincsi, ha parancsoló hangot hall, főleg a gazdáét, cselekszik. Nagyon helyes, örül hogy van ami nem változott. Ám a történtek emléke a három év elteltével sem halványultak el benne. Mérhetetlen harag tölti el a heg látványától, egyáltalán nem volt egyszerű bentről információt szereznie és fizetnie, de megoldotta. De heg így is maradt, amely harsányan és gúnyolódva hirdeti vereségét. Ahogy lerántja a pólót a fiúval együtt Nekiszegezi a kérdést, de a válasz nem csillapítja dühét.
-Mi a picsáért nem bújtál el?! Nem megparancsoltam, hogy azonnal bújj el, mintha nem is léteznél?! - Ordít rá, mert nem követte a másik az egyértelmű utasítást, miszerint szívodjon fel a szobán belül is. A bocsánatkérés sem segít, reflexből lekever az előtte térdelőnek egy pofont, hogy a padló adja a másikat. Fizikuma nem gyengült, a börtön elég unalmas hely... mást sem csinált csak edzett javarészt.
-Megsérültél, meg is halhattál volna, mert nem követted az utasításaim! Ha nem intézkedem akkor már nem élnél Te kis senki, névtelen sírban lennél kidobva a szeméttelepre! - Rettenetesen dühös, de ez a benne rekedt tehetetlen düh. 3 éve ért benne, most is csak felszínt kapargatva lett jobb. Végigkaristolja ujjaival borostás arcát sercegő hangot hallatva, majd megragadja a nyakánál a kis kedvence pólóját és húzni kezdi a háló fele. Noha köztudott volna róla, hogy biszex, attól még nem adta magát könnyen. Az sem segített, hogy Minho járt az eszében, Őt képzelte maga elé akárhányszor magához nyúlt. Némileg euforikus érzéssel tölti el a gondolat, hogy végre újra a markában fogja tartani a másikat. Ahogy beér a szobába lendít a srácon egyet, majd megáll.
-Vetkőztess le! - Igen, akarja érezni magán Minho reszketeg érintését, hogy megint a tulajdonának érezze. Ha feláll a srác, mert az inge miatt fel kell egyszer, akkor lerángatja ezt a nevetséges göncöt a felsőtestéről. A nadrág majd később. Ha végzett a srác - bármi is volt az utolsó darab - térdelő helyzetbe kényszeríti (ha abban leledzik akkor ettől eltekint) és megragadva a fiú haját a rákényszeríti akaratát miszerint itt helyben kezdje el orálisan kielégíteni. Erősen tartja a másikat üstökénél fogva és tolja a fejét, hogy jó mélyen vegye a szájába, csavarosan mozgassa a fejét, mire elégedett morgást hallat, hiszen régen érezte a fiú ajkait, amit annyira hiányolt már. Persze vannak dolgok amiket át kell "beszélniük", de előbb a fizikai igények. Ha esetleg halk lenne a másik, hiába a szobába beálló csend keményen odaszól még ennyit:
-Hangosabban nyögj! - Az akkusztikai élmény is kell, minden hiányzott számára a fiúból, azt se tudja hogy pótolja be egyszerre, rögtön, azonnal...

Minho Kirena

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Call me master... - James & Minho   2018-06-11, 10:25

James & Minho

Nem számítottam Jamesre, de ahogy rám néz, ahogy megszólal... minden ugyanolyannak hat mint eddig volt és megindulok befelé, hiszen nem akarom még jobban feldühíteni így is szikráznak a szemei, és az nekem nem lesz kellemes. Sosem volt az, és ha dühös volt, sosem figyelt rám egy kicsit se, csak a maga örömét kereste. A válaszom nem elég neki, és ahogy felpillantok rá egy pillanatra elsötétül minden, ahogy a földre zuhanok a pofonja nyomán.
- Én nem tudtam. A szobán belül nem volt hová - válaszolok csendesen, hiszen elindultam az ágy felé hogy alá vetődjek, de nem voltam elég gyors és rám törték az ajtót, aztán belém lőttek, és ott hagytak meghalni. Tulajdonképpen azt hittem meg fogok halni és egészen meglepődtem amikor a kórházban felébredtem, de nem voltak könnyű hetek azok.
Beharapom az ajkam hiszen tudom hogy igaza van, és rettegek a naptól amikor bejelenti hogy megunt és már nem kellek neki. Én nem tudom mihez kezdhetnék nélküle.
- Hálás... vagyok - nyögöm ki és felszisszenek ahogy a talpra ránt és a szakadt pólómnél fogva vezet a háló felé. Botladozva követem, bár érthetően nem sok kedvem van semmihez és az arcom is kezd égni ott ahol megütött, de majd később megmosom jó hideg vízzel.
Apró nyögéssel állok meg nekitántorodva az ágy szélének, amikor újra parancsol, és sietősen indulok el teljesíteni. Végiggombolom az ingét, és a mandzsettáit, aztán lehúzom róla, ahogyan szereti. Egyik ujját, majd a másikat és aztán az én felsőm is repül, de már úgyis mindegy szerencsétlennek. Letérdelek hogy a nadrág övet is ki tudjam fűzni, és rutinos mozdulatokkal szabadítom meg a boxertől is, nem idegen számomra merev farkának látványa. Valahol talán... még hiányzott is egy kicsit, nem tudom.
Könny szökik a szemembe ahogy a hajamba markol, de értem a ki nem mondott parancsot is, és a számba veszem, hogy kényeztessem, kezeimmel néha rásegítve egy kicsit, és bevetem a különleges technikámat is, amit nem lehet csak úgy megtanulni. Felnyösszenek ahogy megérzem megránduló testét, és tudom hogy jó úton járok, és ahogy szól is érte, még inkább nyögök. Akkor legalább nem bánt. Egy kis rásegítés még, és már érzem is ahogy gyöngyözik, és nem kell sok hogy elmenjen. Megragadom a tövénél, hosszú tetovált ujjaimmal és felkészülök a robbanásszerű élvezetre ami nem is marad el, de van már gyakorlatom és nem fulladok meg, egyszerűen csak lenyelem, és még meg is szívom egy kicsit. Csak utána eresztem ki a számból.

James Harms

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Call me master... - James & Minho   2018-06-13, 21:28

Minho & James

-Mi az hogy nem volt hová?! Ott az ágy alja, a szekrény, vagy bármi! Ne bosszants fel még jobban! - Ordít a másikra, hiszen ez számára elfogadhatatlan válasz. Azt mondta vész esetén bújjon el, akkor meg miért nem tette meg?! Nincs kifogás, meg is lett az eredménye, majdnem meghalt... emiatt is ideges, lekever egy pofont, de csak mérsékelten lesz jobb tőle. Közli is vele nélküle életképtelen, használja azt a kevés eszét ami van, legalább ilyenkor!
-Lehetsz is... de ezzel nincs elintézve a dolog! - Faszért nem fogad szót, nehogy megnyugodjon ennyi volt. Inkább felrántja és bevonszolja a hálóba, tegye amiért megvette, legalább a szex lenyugtatja Jamest. Ahogy követeli vetkőztesse már lesi is minden szavát a másik, serényen ténykedik, merne mást tenni persze... A rutinja nem veszett el, mintha nem is három éve lett volna, hogy így itt álltak utoljára. Kellemes elégedett morgás az osztályrésze a fiúnak, hogy a szájával ténykedik mestere farkán, ahogy hangosabban nyög Minho James érzi nosztalgikusan jó, senki sem tudott úgy szopni a börtönben, mint a kis kedvence... de hát ezért luxus kva, nem sima, nem? Ez a dolga. Meg akarja hágni ezt a kis szerencsétlent, de túl intenzíven csinálja a szopást, nem is bírja visszafogni magát, gátlások nélkül élvez a szájába, mélyen. Míg kifújja magát a srác, addig ő is, keze csak rövid ideig lazul el a másik hajában, aztán újra erősen markolva emeli meg a fejét, nézzen rá, közelebb is hajol.
-Megengedtem hogy befejezd? Megengedtem hogy addig csináld, míg beleélvezek a szádba?! Nem! Hasalj az ágyra, most! - Vicsorog rá. Kis cseles, tudja hogy ha elélvez utána nyugodtabb lesz, de három éve nem dughatta meg Őt, nincs az az Isten, hogy meg ne hágja, akkor is ha előtte háromszor élvez a testére, mert fondorlatosan kielégíti... persze nem ad erre lehetőséget Neki, kilép a nadrágjaiból, ledobja a zoknikat és hajol rá, hogy kigombolja a nadrágját és leráncigáljam róla, meztelenül hasaljon előtte az ágyon. Fel is húzza a csípőjét a másiknak, ha nem pucsítana, tegye meg, belemarkol a fenekébe erősen, fájón, nem is sejti a másik mennyire hiányzott gazdájának a segge... úgy az egész alárendelt lénye. Bele is harap a fenekébe, majd rávág a kezével hogy ne csak csattanjon, de fájjon is. Nem baj ha belilul, majd meggyógyul. Lesimít a fenekén a heréire és tovább a farkára, hogy rámarkoljon és kézbevéve kiderítse kívánják-e vagy sem. Tudni akarja!

Minho Kirena

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Call me master... - James & Minho   2018-07-02, 20:21

James & Minho

Nem tudom mire számítottam, hiszen valahol tudtam jól hogy nem tarthatják ott örökre, de mégis ahogy most megjelent előttem, mint valami látomás, egyszerűen lefagytam és a bánásmódja ránt vissza a valóságba ahogy megint megüt hogy nem voltam elég jó hogy elrejtőzzek, és inkább nem szólalok meg. Bölcsen hallgatok és azt latolgatom hogy holnap esélytelen lesz hogy időben felkeljek, vagy hogy felkeljek egyáltalán.
Halványan biccentek ahogy nem hagyja annyiban de hát ez is valahol várható volt, és James meztelensége ahogy elém tárul hirtelen nagyon is ismerős szituáció lesz és automatikusan teszem a dolgom, hiszen tudom hogy mit szeret és mitől lesz még keményebb mint az lehetséges, de próbálom kicsit elvenni a hangulata élét, mert nem sok mindenre leszek ha közben szétver és mozgásképtelen leszek. Így hát elétérdelve, kényeztetem, és nem fogom vissza magam, mindent bedobok hogy ne lehessen panasza rám, hogy nem csinálok rendesen, de úgy tűnik ez sem jó neki. Az élvezetét épp csak lenyelem, amikor megint megragad és fájdalmasan nyögök fel.
- James...Sa-Sajnálom.. É-én csak... - harapom be az ajkam szélét, de az ágyon landolok, és a nadrágomat is erőszkosan húzza le, kis híján lehúz engem is az ágyról. Visszahelyezkedem, és elhasalok de a fenekem feltolom, akkor amikor amúgy is rántana és így csak a párnákba akarok fulladni hirtelen, de aztán elhelyezkedek, és mély levegőt veszek. Nem lesz finom és nem lesz... ááh.
- Aahúú - nyösszenek a csapásra hiszen a markolás után ez hirtelen jött és nem esett jól. Nem sok vágy munkál bennem, de már megtanultam hogy hogyan legyen merev akkor is amikor nincs kedvem.
Ahogy rám hajol szinte érezheti a meredező végtagot és elfojtom a nyögéseim is ahogy rámarkol. Ez valahol jól esik ha nem durva, de három év után... esélyem sincs.
- Kérlek... - csusszan ki a számon mégis, alig hallhatóan, remélem nem is figyel oda rám.

James Harms

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Call me master... - James & Minho   2018-07-02, 21:33

Minho & James

Másodpercek alatt felcsesződik az agya Minho egynémely megszólalásán. Szerinte teljesen jogos a pofon, a ráncigálás... az, hogy kényszeríti tegye amiért megvette évekkel ezelőtt. És nem hiába, a fiú nagyon is tehetséges, rendesen ki lett nevelve, túl jól is... nem is bírja ki, hogy ne élvezzen a szájába, pedig ő hosszú, elnyújtott menetet akar ezzel a kis szexrabszolgával. Három év... sok idő. A hajánál fogva rántja fel hogy az arcába mondva közölje erre sem adott engedélyt, akkor mi jogon önállóskodik és dönt a másik?
-Te csak?! - Már dobja is az ágyra, leráncigálva a felesleges ruhákat. Ah, ez a fenék, rémesen hiányzott már neki, ahogy keze csattanása is a bőrén. No meg Minho fájdalmas nyöszörgése, az a hab a szexualitása tortáján. A srácnak az a szerencséje, hogy elég merev ahhoz, hogy Jamesnek megfeleljen, elégedetten szorít rá és csavargatja fojtogatva a másik hímtagját.
-Kérsz? Mire kérsz? Mondjad... Mondjad! - Kérdezi eleinte csendesen, majd a végére megint kiabál, hallani akarja! Meg is fordítja a másikat, hogy a párnák közé essen, háton fekve, combjai közé már birtoklón fekszik is be a másik és lélegzete csapódva érkezik a másik arcába.
-Halljuk... - Mondhatni komolyan érdekli már, közben szélesebbre nyitja a másik combjait, erősen belevájva ujjait a puha húsba, mert hamar újra kemény akar lenni és meghágni a kis kedvencét. Mert nem ússza meg a srác, ebben biztos lehet, csak perceket nyert, nem többet. Bele is markol a másik hajába, eldöntve oldalra a másik fejét, hogy hozzáférjen a nyakához és erősen szívni kezdje, nyomot hagyva érzékeny bőrén, megpecsételve, hogy gazdája visszatért, ím nem nyúlhat már hozzá senki... eddig sem lett volna szabad, tegyük hozzá. Másik keze levándorol Minho fenekéhez és két ujját már tolja is fel, érezni akarja a másik lüktető forróságát odabenn. De ebből is látszik türelmetlen, nem bajlódott a síkosítással, még azzal sem megnyalja az ujjait... kellett a kicsikének felbosszantani, ugye.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Call me master... - James & Minho   

Call me master... - James & Minho

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tank008
» James Jeffrey Cooper (kapott karakter)
» Aiden & Alicia
» Thomas James "T.J." Hammond ~15%
» James Rhodes - Vashazafi/Hadigép /Szabad/