I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

by Daniel Molloy
2018-11-11, 19:13

Hónap posztolói
Jean Ulliel

Lestat de Lioncourt

Louis de Pointe du Lac

Faye Bruke

James Harms

Daniel Molloy

Arion

Minho Kirena

Shannon Lightwood

Milo Morris

Share | 

Miguel Enrique Fierro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Miguel Enrique Fierro

Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Miguel Enrique Fierro    2018-05-08, 22:55

Miguel Enrique Fierro

Egy kellemes benyomás, ha rövid:
gyönyör, ha hosszú: kéj, ha állandó:
elégedettség.

Álnév: Nincs szükségem rá
Kor: 29
Csoport: Ember
Foglalkozás: Hegedűművész, modell
Play by: Ben Barnes

Kinézet
Szexi vagyok, pezsgő és egy igazi szépfiú. Ha a fenekemre csapsz nem zavar, de ha visszacsapok, lehet, nem szabadulsz, vigyázz! Hogy is írjam le elementárisan vonzó külsőm? 183 cm magas, nyúlánk, szálkásan izmos, ápolt, hosszúkás arcú, vállig érő sötétbarna hajú, mélybarna szemű, vékony ajkú szívtipró, kecsesen hosszú ujjaimmal szívesen elidőzöm a formás női és férfi testeken egyaránt. Hangom selymes, buja, ha akarod mélységesen alázatos vagy dominánsan parancsoló. Mozgásom könnyed, néha pózoló, semmi merevség vagy görcs nincs benne. Az öltözékem laza, nem félek mutogatni magam, nem vagyok ilyen önző kurafi. Lezseren gombolt fehér vagy fekete ingek, anyaguk finom esésű, hogy simogassa a bőröm, a nadrágok feszesek, divatosak, hogy megkívánj. Mivel szeretem, ha megbámulnak, megfordulnak utánam, így nem szoktam olyan ruhákat hordani, amik takarják az arcom, csak ha nem akarok valamiért kitűnni. De ez ritka. Egyéb dolog érdekel? Vetkőztess le és tüzetesen nézzél meg, szerintem te pirulsz bele nem én…

Személyiség
Imádni fogsz. Hogy miért? Mert csak rám kell nézni. A hatalom és a céljaim eléréséért bármit megteszek, és nem lesz színészkedés a többsége. Nem zavar a szolga szerep, mert ha akarok, akkor török ki, amikor akarok. És az emberek akkor a legszánalmasabbak, ha látod, hogy át lettek verve! Mások érzéseit nem nagyon becsülöm, mondjuk a sajátjaim sem. Az életet nem tisztelem, aki utamban van, tönkreteszem, aki rossz helyen van, rossz időben nem sajnálom. Van pár perverzitásom, mint például, hogy imádom a vér ízét, mert olyan, mint a hatalomé, pont ezét szeretem durván megharapni és karmolni a partnereim. Néhányan elfajzott vámpírnak is becéznek, egészen addig, míg meg nem alázom őket vagy okozok nekik legnagyobb gyönyöreik között kegyetlen fájdalmakat. Akik igazán ismernek, azt mondják velejéig romlott vagyok, igazuk lehet. A perverzitást szeretem, az ártatlanságot kényszeresen meg akarom rontani. Persze türelmes vagyok és szeretem ezeket az élvezeteket elnyújtani, így sokszor fel sem tűnnek az igazi szándékaim, csak amikor már késő és én nevetek csak. Nincs is annál jobb. Na jó, a csillagok alatt aludni éjszaka és csak nézni őket, talán. Az igazán kellemes időtöltés egy magamfajta számára is. A műveltséget is szeretem, könnyen le lehet vele nyűgözni, no meg a sok pénzzel. Mivel elég tékozló vagyok, rászoktam, hogy meghívassam magam szép hölgyekkel vagy gazdag urakkal. De amit feltétlen tudnod kell, hogy nem félek kihasználni senkit, aki akar tőlem valamit, még azt sem, aki semmit sem akar (bár én ebben nem hiszek).
De hogy mondjak valami mélyebbet is, felsorolok pár tulajdonságot magamról:

• Lelkes tudok lenni, feldobott, valamint népszerűségem vitathatatlan.
  • Nagyon elragadó tudok lenni, ha akarok, de könnyen beadom a derekam egy jó hízelgésnek
  • Kitűnően kommunikálok, így nem kell attól félned, nyomasztó csönd lesz, vagy nem bírok kinyögni egy értelmes mondatot.
  • Hihetetlenül érdekel saját magam és kapcsolataim fejlődése, így figyelni fogok rád, míg nem untatsz és meg is hálálom, hogy lekötöd a figyelmem.
  • Laza és rugalmas vagyok, könnyű velem kijönni, az pedig hogy vitatkozónak és kötözködőnek tűnök, csak szellemi párbaj, nem ellenszenv. (általában, bár ha nagyon alázlak, valószínű semmibe veszlek ezáltal)
  • Mindig valami új ötleten töröm a fejem, tervezek, építek, csak a kivitelezéssel adódnak néha gondjaim. Ha segítesz nekem ezek megvalósításában, buján megjutalmazom.
  • Ellenben ha nem is mutatom, végtelenül irritál az ártatlanság, mert ez a szó MA nem létezik. Nem szabadna, hogy létezzen, így aki megrontható, megrontom. Kényszeresen, kedvenc játékaim egyike, hogy úgy szövöm a szálakat, hogy észre se vegye az áldozatom, hogy apránként eltiprom tisztasága illúzióját.

Történet
Érdekel a történetem? Meghiszem azt. De okot is adok erre, ne félj. Kezdjük a kályhától, vagyis inkább Alicante partjain, ahol a nyaralásokból simán összejöhet egy szerelemgyerek. Vagy valami olyasmi. Apám, Hector befektetési tanácsadó, de maradjunk annyiban, hogy nem veti meg az illegális tájékozódást és a csalást, folyton úton van, főleg Amerikába. Elég törtető, Amerika sokkal inkább otthonos neki, mint a békés, nyaralós szülőföld. Anyám, Rosalie pedig bankár mióta az eszét tudja, de remek kapcsolatokkal rendelkezik a szakmában. Igazából az üzlet hozta a szüleimet össze, nem valami romantikus ömlengés, de pont azért vannak együtt boldogságban mai napig. Boldog, kiegyensúlyozott gyermekkorom is ezt igazolja, ők csinálják jól. Jómagam főleg anyámmal nevelkedtem, de neki sem volt rám mindig elég ideje ezért alakult úgy, hogy mikor kiderült van tehetségem a zenéhez akkor magas óraszámban hordott órákra. Sosem vette észre, hogy nem csak hegedű leckéket kapok, hanem más leckéket is. Eleinte persze nem, hiszen túl kicsi voltam Paulnak, csak méregetett. Már akkor is csinos kis pofám volt, megértem valahol. Aztán betöltöttem a kilencet és minden sikeres, hibátlan sonata vagy más darab után kaptam jutalmat. Ha rontottam, büntetést. Igen, jól sejted, mind szexuális tartalommal bírt. De ki lett kötve, otthon erről nem szólhatok, mert akkor derékba töri a karrierem. Megtehette volna, az egyik neves zeneiskola tanára volt, ahova amúgy jelentkezni is akartam… Volt amikor tűrtem a dolgokat, volt hogy élveztem is fiatal korom ellenére. Persze várt 14 éves koromig míg mindenbe bevezetett… Rendes alak, ugye? Az biztos, hogy Ő volt, aki megtanította, hogy az élet ilyen, vagy szopsz vagy szopatsz. Utóbbi a cél, de amíg oda eljut az ember bizony tűrni kell. Ami érdekes, hogy a zenei karrierem miatt sosem adtam a testem, de a modell szakmában… Anya 13 évesen vitt el egy reklámfilm forgatásra és aztán bennmaradtam ezekben a körökben, alkalmi munkák szintjén. Egy fotózás is itt, egy fotózás ott, fárasztó utazni, de a pénzért megéri. Jelenleg főleg öltöny és szabadidő ruháknak adom meg az esélyt, hogy rajtam feszítsenek, remélve megveszik az emberek. Kamaszkorom óta a művészvilágból gyűjtöm az ismerőseim, ismeretségeim, vannak elvontabbak, törtetőbbek, visszahúzódóak. Mindenkiben lehet találni valami érdekeset, ha nem egy rakás szerencsétlenség. Hogy csökkentsem a potenciális vetélytársaim számát nem féltem durva eszközökhöz nyúlni és eljátszani az aggódó férfiút. Adam, ó Adam például véletlenül rászokott a heroinra. Mióta remeg a keze és kell neki az anyag már nem olyan veszélyes rám nézve. Mindig kérdezgetem az ismerőseit, hogy letette-e már a kábszert, hogy végre újra szárnyalhasson a zenéje… azt nem fűzöm hozzá, hogyha meg meri tenni, akkor valami arcrohasztó drogot kap. Velem ne baszakodjon senki. Másokat nyilvánosan megaláztam, persze nem direktben, valaki által, de ritkán pénzért, annak mindig híján vagyok, inkább szívességért és szexért. Kedvelnek, mert élvezem a durvaságot és az extrémitást. Nálam nincs tabu. Egyedül maradandó sérülést nem okozhatnak nekem, mert akkor apám elintézi, hogy nyomorékként másokra szorulva szenvedjenek, míg világ a világ. Elvégre a testemből élek, alap, hogy bebiztosítom magam. Persze a hobbijaimnak is élek, mint kegyes felvilágosító az élet sötét oldaláról, bár én inkább úgy fogalmaznék: felnyitom a szemeket egy virágzóbb világra a szürke hétköznapokban. Na meg a szex. Mindenféle nőt és férfit kerítek magamnak, hol a kocsmából, mocskosan, hol egy operából, puccosan. Az egyik kedvenc szexpartnerem Milo. Szeretem őt gyötörni, tapasztalt de mégis egyenes és egyszerű, nem ármánykodó, mint a legtöbb értelmesebb művész. Hogy az is maradjon, próbálom leszoktatni a drogokról, mert úgy szeretem, ha önmaga, nem valami nyálfolyató idióta. Hogy azt kérded a barátom-e a srác? Mondtam már, hogy irritál a naivitás? Szerintem barátság, szerelem, becsület nem létezik. Minden állapot múló, minden érzelem illúzió. A barátság az egyik legjobban eltúlzott. Olyan eszményi a fogalom, hogy nincs ember, aki képes lenne megfelelni neki. Annyi árulást és képmutatást láttam már, hogy kiröhögöm, aki hisz ebben a szent maszlagban. Sejted már, hogy nem tekintek senkit barátomnak igaz? Milo kedvenceim egyike, de nem várok tőle hűséget vagy csodát. Persze ha megkér valamire, nem mondok nemet, mert tudom, hogy a hálája igen gyümölcsöző. Már gondolom nem nehéz kitalálnod ebből, hogy céljaimért szinte bármire képes vagyok és még csak nem is színészkedem érte. Simulékonyságomnak hála hamar megkedvelnek, onnantól pedig csak ki kell használni a másikat ahogy lehet, az élet nem szól másról. Engem is kihasználnak, de a javát élvezem, szó se róla. Jelenleg egy saját koncertre gyűjtök, már nem kell sok hozzá. Azután pedig már csak a saját előadásaim kell megszerveznem és elérni, hogy mindenki ajkán az én nevem zengjen. Nagyravágyónak gondolsz? Csak nem ismersz, ennyi az egész.

Nem érdekel
mit álmodsz rózsaszín szobádban.
Engem a Vörös érdekel.

Nem érdekel
szerelmes, suttogó szavad.
Engem a Kéj sóhaja érdekel.

Nem érdekel
gyengéd, finom simogatásod.
Engem vad Ölelésed érdekel.

Nem érdekel
versekbe írt szerelmed.
Engem reszketõ Vágyad érdekel.

Nem érdekel
ajkad lágy érintése.
Engem vad Csókod érdekel.

Nem érdekel
ki vagy!

Nem érdekel
ki voltál!

Engem csak az érdekel
amivé teszlek,
amivé értem leszel.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lestat de Lioncourt

Hozzászólások száma :
133

TémanyitásTárgy: Re: Miguel Enrique Fierro    2018-05-09, 21:22

Elfogadva!

Kedves vagy nem kedvs Miguel!

Bár egyszer már elmondtam, elmondom megint: Nagyon tetszett az összerakott történeted, és hogy Ben Barnes lett... Hát külön öröm. Nem mondom, vámpírnak is elmenne (meg te magad is a jellemed alapján), de azért örülök hogy kicsinyke oldalunk újabb embert nyert magának. (Csak vigyázz, hogy az is maradj Razz)

Gyönyörű összeszedett jellemleírással örvendeztettél meg, és már mondtam privátban is hogy mennyire megvett, és biztos vagyok benne hogy el foglak vinni játszani is egyszer majd.

A történeted pedig szépen kidolgozott, felépített és logikus, bár nem mondom kiss önérzetes vagy de ez sosem hátrány, igaz? Ha van mire, akkor lehet, és nálam jobban nem tudja ezt senki!

Kérlek, fáradj beljebb és már mehetsz is! Csak el ne kapjalak...Wink

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Miguel Enrique Fierro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Katie West - Elkelt