I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák
Shannon Lightwood Emptyby Andor Lugosi
2022-09-13, 15:50

Shannon Lightwood Emptyby Seth
2022-03-11, 21:25

Shannon Lightwood Emptyby Seth
2022-03-06, 19:51

Shannon Lightwood Emptyby Wilhelmina Blackburn
2021-12-17, 12:00

Shannon Lightwood Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 17:14

Shannon Lightwood Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 14:14

Hónap posztolói

Megosztás
 

 Shannon Lightwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shannon Lightwood


Shannon Lightwood


Hozzászólások száma :
13
Age :
28
Tartózkodási hely :
NYC

Shannon Lightwood Empty
TémanyitásTárgy: Shannon Lightwood   Shannon Lightwood Empty2017-08-28, 20:40

Shannon Lightwood

I am not crazy. Just my reality is different than yours.

Álnév: Ha a skyrim név ide tartozik, akkor Dreamshade
Kor:23
Látszólagos kor: 23
Teremtő: -
Csoport: Ember
Foglalkozás: Egyetemista, bulikirály, drogdíler/fogyasztó és nem érdekel mit mondassz.
Play by: Anheru Vika

Kinézet
Tipikus goth. Magasnak számítok, és éppen annyira vagyok izmos, amennyire a tesiórák és heti kétszeri kondizástól valaki formás lehet. Nincs pocakom, de még a kockák sem az igaziak. Hosszú fekete hajam, nem festett és a kékeszöld szemeim is igaziak, nem lencsék, bár néha szívesen viselek azt is. Mondjuk vöröset. Viselek pár fülbevalót és egy nyelvpiercinget valamint az ajkaimban is egyet, a nevelőapám és a tanáraim legnagyobb örömére, de nekem tetszik, én testem, nem? Szeretem a feketét, és szívesen viselem, mondjuk feketével, vagy egy kis feketével. Vagy még talán feketét veszek fel hozzá. Kedvenc színem. Viccen kívül, hajlandó vagyok olykor zöld vagy piros cuccokban is megfordulni, a szekrényem, mintás és zenekaros atlétákkal és pólókkal van tele. Rövid nadrágok, hosszúak, téli nyári, fekete, szürke és terepmintás verziókban, és legalább öt pár bakancsom van. A tornacipő meg edzőcipők mellé. Nincs problémám a zsebpénzzel sem. Imádom a kiegészítőket, és ezalatt értem az ékszereket meg a modern technikai kütyüket, és egy igen jó márkás, nem olcsó telefonnal futkosok, szerintem anyámnak eszébe se jutna hogy nem tőle kaptam. Próbálunk kijönni egymással, hol sikerül, hol nem. Nah az új családtagokkal.  

Személyiség
Határozott vagyok, nehezen döntök el valamit véglegesen, de ha mégis akkor az úgy van és kész. A céljaimat elveimet (kevés, de azért van) mindig betartom, és kitartó határozott vagyok. Muszáj annak lennem, hiszen kis látott már gyáva dílert? Merész vagyok, és egy kicsit jellemző rám az is hogy fejjel a falnak, persze ésszel, mert nem akarok rács mögé kerülni. Fiatal és szép vagyok én ahhoz. Meg hiú is, hehe. Nem nevezném magam egyszerű esetnek, de olyan lehetetlennek sem, egyszerűen csak nem volt aki megneveljen, és ez látszik is. Szülők nélkül nőttem fel, mert anyám... hát az nem számít na. Próbált ő nevelni engem, de mivel egyedül nevelt, ezért rengeteget dolgozott. Egészen jól tudok főzni, ami szerencse mert nevelő apám és új húgom mellett éhen is döglenék szerintem ha rájuk várnék. Tulajdonképpen még ehhez hozzátehetném azt is hogy kellőképpen makacs tudok lenni és sosem volt bajom hogy kimondjam amit gondolok, és azt sem tagadom, hogy néha elkap a gépszíj. De szerintem minden tininél belefér, bár nekem már észnél kell lennem, mert mellékesben nem olyan régóta talán fél éve a bulik hivatalos királya lettem, és mindig van nálam valami. Mindig tudom mikor és hol van buli és nem indulhat a nap kávé és cigi nélkül. Ezért még "Apuci" se szól be. Szerencsére. A sulival nincs semmi bajom, egész jól teljesítek.  És még balhés sem vagyok, csak néha forgatom ki a tanárok szavát, de simán lehetnék évfolyamelső ha érdekelne és ha nem lenne mindig valami baj a magaviseletemmel. Mint, fülbevalók, mondjuk. Jah és tegyük hozzá hogy szarkasztikus humorommal még az atyaúristent is kihoznám a sodrából.

Történet
Ha nem lennék ilyen kurva álmos, még élvezném is hogy el kell mesélnem nyamvadt kis életemet, amit a Skyrimen kívül töltök. Mert szeretem a videojátékokat de nem sok időm marad rá hogy játsszak az egyetem és a bulizás mellett. Alapvetően anyámmal élek, és bár a viszonyunk nem éppen a legjobb, azért szeretem a magam módján, és mivel ő sosem volt otthon, sok mindent meg tudok csinálni én is, szóval semmi bajom a házimunkákkal, és még főzni is tudok. Viszonylag ehetően is, teszem hozzá, de grillezésben vagyok verhetetlen. Főleg most, hogy egy kertes házba költöztünk. Mondjuk tény, hogy anyám lovagjához és annak lányához éppenséggel nem ragaszkodtam volna, de nekem ebbe nem volt beleszólásom. Amúgy alapvetően nem rossz arc ember és látom rajta hogy szereti az anyámat, csak az apám ne akarjon lenni, mert nem fogom hagyni. Még vannak rá próbálkozásai, de már lassan megszokja hogy a legjobban akkor jár, ha békén hagy. Akkor én is békés és cuki vagyok. Eleinte még parancsolgatni akart nekem, hogy mit csináljak és mit ne, hát hanyatt homlok menten vele szembe, csak azért is. Aztán valahogy leszokott róla, szerencsére. Szóval nem lett ő a főnök hiába hitte azt hogy lehet esélye velem szemben, pedig nem.
Mindenesetre most legalább tágas, nagy házba költöztünk és a saját szobám is viszonylag nagy, igaz átengedtem Aya-nak a nagyobbat de csak kb egy vagy másfél méter eltérés van. Engem nem érdekelt igazából az elosztás.
A húgommal nagyjából semmilyen a kapcsolatom, amikor együtt az egész család akkor kicsit jobban megerőltetjük egymást, amikor nincs akkor nem mindig. Persze próbálkozunk, a reggeli kávé felett, vagy máskor bár rengeteget nem vagyok itthon szóval... Bulizok éjszakánként és zsebpénzt keresek, de szerintem nem tűnik fel egyikőjüknek sem. Ahogy az sem hogy fél éve megleptem magam és megcsináltam a jogosítványt b kategóriás járgányokra. Persze nem rovom fel anyámnak, mert így is kidolgozza a lelkét de azért... mostanában próbál több időt tölteni azért az új családjával, és szerintem Aya-val is jól kijön, mert mindig akart utánam egy lányt is, de addigra apám elhagyta már. Most legalább kiélheti magát, és igyekszem én is ezt tenni. Élni az életem, és kibulizni magam, elvégre ilyenkor kell megtenni, amíg fiatal az ember nem? Hogy később majd felelősségteljes családapa lehessek, vagy mi. Bár a jelenlegi életemmel leginkább egy szórakozóhely királya lehetnék. Hihih. Nade vissza, mert megint megöl ez a hülye szörny.  


Vissza az elejére Go down
Louis de Pointe du Lac


Louis de Pointe du Lac


Hozzászólások száma :
118
Age :
257
Tartózkodási hely :
New Orleans

Shannon Lightwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shannon Lightwood   Shannon Lightwood Empty2017-08-28, 23:08


Kedves Shannon!

Nem vagy éppen egy egyszerű eset, de egy csonka család gyermekének sosem könnyű az élete, és úgy elég nehéz unalmas anyuci kicsi fiának lenni.
De talán majd most lesz rá lehetőséged, ha hagyod is az újdonsült családodnak.
A hobbid és pénzkereseti megoldásod elég egyedi, nem minden egyetemista ehhez nyúlna először és igencsak veszélyes is. Vigyázz magadra, nehogy megtaláljon valaki, aki kicsit szemfülesebb nálad!
Minden esetre, teljesen rendben van a lapod, foglalózz és mehetsz is boldogítani a húgodat.


Vissza az elejére Go down
 

Shannon Lightwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» What do you want from me? - Aya & Shannon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Elkészült karakterek :: Emberek-