I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák
Ha melletted ébrednék - Page 2 Emptyby Andor Lugosi
2022-09-13, 15:50

Ha melletted ébrednék - Page 2 Emptyby Seth
2022-03-11, 21:25

Ha melletted ébrednék - Page 2 Emptyby Seth
2022-03-06, 19:51

Ha melletted ébrednék - Page 2 Emptyby Wilhelmina Blackburn
2021-12-17, 12:00

Ha melletted ébrednék - Page 2 Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 17:14

Ha melletted ébrednék - Page 2 Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 14:14

Hónap posztolói

Megosztás
 

 Ha melletted ébrednék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Emerald Marcello


Emerald Marcello


Hozzászólások száma :
14
Age :
32
Tartózkodási hely :
Hmmm... az ágyadat már nézted?

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2017-11-10, 23:00

Tuti, hogy az ébresztőórámra ébrednék és egy kisebb szívinfarktust adnék vele magamnak és a mellettem lévőnek is. A többi attól függ, pontosan mennyi ruha is van az ágytársamon, és mennyire tetszik nappali fényben...viszont reggelit nem adok és tizenöt percen belül utána az ajtó túlfelére kerülsz, még ha teleportálnom is kell téged oda, így ajánlom, ne hagyj hátra semmit. A számoddal sem kell fáradnod...
Vissza az elejére Go down
Andor Lugosi


Andor Lugosi


Hozzászólások száma :
66
Age :
64

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2017-12-14, 09:24

Piszkosul meglepődnék, néznék mint a moziban. Fogalmam sem lenne hogy kerültünk így ide. Valami vámpír drogra vagy hasonlóra gyanakodnék, ha van ilyen. Esetleg a bandám egy tréfájának tartanám, bizonyára egy lelkes rajongó, akivel összeboronáltak. Megnézném a nyakadat, hogy van-e rajta friss harapás, aztán lépnék sunyiban vissza Pandámhoz (reménykedve, hogy nem érzi meg a másik nő illatát és nem belez vagy herél ki ezért). :3
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2017-12-15, 16:54

Miután rájövök, hogy nem a pléd van mellettem, hanem valami más, rögvest felülök és végig mérlek. Oké, egy férfi az ágyban, az ízlésemnek viszont túl nem tudom mi. Átmászok rajtad hogy csináljak kávét a konyhában, de legalább egy könyvben elbukok és az ajtónak meg neki megyek, álmodozom még. Ha melletted ébrednék.
Vissza az elejére Go down
Armand


Armand


Hozzászólások száma :
18
Age :
544

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2017-12-30, 16:52

Nem lepődnék meg túlságosan, ha melletted ébrednék. Ami igaz az igaz, nők ritkábban fordulnak meg az ágyamban...de amint elnézem emlékeztetsz a reneszánsz szépségre, Biancámra. Megsasollak, majd a hasamon alszok tovább, arcomat a párnába fúrva, csupán buja, vörös üstököm látszik ki és tejfehé karjaim, melyek a párnába fulladnak.
Vissza az elejére Go down
Lestat de Lioncourt


Lestat de Lioncourt


Hozzászólások száma :
162
Age :
264
Tartózkodási hely :
New Orleans

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2017-12-30, 17:35

Oh én nem lepődnék meg, hiszen úgy sejteném a régi szép időket akartuk feleleveníteni amikor veled voltam, és ennek örömére kerültünk egy ágyba. Lustán rád vigyorognék és nem csinálnék problémát, Marius úgyis megérti majd... Remélem Louis is.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-01-01, 00:46

Valószínűleg annyi lenne a reakcióm hogy "Már megint te?!" és nyugodtan vissza feküdnék melléd lustálkoni még egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-01-01, 02:02

Shocked Mit keresek melletted? Rögtön ágyból kimásznék, és keresnék valami magyarázatot. Tanárral nem létesítek kapcsolatot, kivéve órán. Mondjuk amennyire meglepődnék/sokkolódnék, biztos hogy megrúgnálak.
Vissza az elejére Go down
Andor Lugosi


Andor Lugosi


Hozzászólások száma :
66
Age :
64

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-01-05, 21:35

Eléggé kiakasztana, hogy egy diáklánnyal találom magam egy ágyban. Égne a pofám, hogy pedobear vagyok...
Vissza az elejére Go down
Emerald Marcello


Emerald Marcello


Hozzászólások száma :
14
Age :
32
Tartózkodási hely :
Hmmm... az ágyadat már nézted?

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-01-05, 21:56

*meglepődnék, mert a férfiakat álltalában még este később elhagyom/elküldöm. Határozottan zavarna a tény, hogy már láttalak, csak nem tudom, hol. Tartanék egy gyors "állapotfelmérést" hogy eldöntsem, megéri-e tovább próbálkozni, vagy inkább távozzak miután elkértem a fogászod telefonszámát*
Vissza az elejére Go down
René Ulliel


René Ulliel


Hozzászólások száma :
12
Age :
28
Tartózkodási hely :
Párizs

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-01-12, 21:19

Jólesően kinyújtóznék. Mikor meglátnálak, csalódnék. Voltak már nők az ágyamban, szebbnél szebbek....ez nem rólad szól. Egyik se érdekelt igazán. Titkon csak Vandára vágyom, a többi nővel csak a bennem tátongó űrt akarom kitölteni, amit az ikrem sosem tölthet be, hiszen még is csak a hugom....legalább is nem úgy, ahogyan én szeretém.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-01-14, 21:35

Ha reggel kinyitnám a szemem, és te mellettem lennél.... Tutira biztosan kiugranék az ágyból és a fejemet fogva járkálnék a szobában és azon agyalnék, hogy vajon mennyit kellett ahhoz igyak, hogy fogalmam se legyen ki vagy és miért vagyunk egy ágyban...aztán kérdezgetnélek, hogy mégis mi a frász történt azután, hogy megittam a harmadik vodkát?! Surprised Szív
Vissza az elejére Go down
Jean Ulliel


Jean Ulliel


Hozzászólások száma :
91
Age :
168

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-01-29, 13:59

Hmm, nicsak? Furcsa, hogy nem emlékszem az előző estére, nem jellemző rám. Mindig megfontolt vagyok és előre tervezek. Te még is egy meglepetés vagy az életemben, ami kellemes csalódás. Arra az oldalamra fordulok, ahol fekszel és végig pásztázva tekintetemmel, majd ujjaimmal puha bőrödet, kecses testedet, nyugtázom, hogy szerencsédre nem tartom valószínűnek, hogy prostituállt legyél. Ha felébredsz, szóba is elegyedhetünk.
Vissza az elejére Go down
Viktor de Lioncourt


Viktor de Lioncourt


Hozzászólások száma :
18
Age :
24
Tartózkodási hely :
Az Angyalok Városában

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-05-05, 17:28

Hát rendesen frászt kapnék, ha egy ilyen rossz arcú, sötét fószert találnék az ágyamban, az biztos! Shocked
Vissza az elejére Go down
Lestat de Lioncourt


Lestat de Lioncourt


Hozzászólások száma :
162
Age :
264
Tartózkodási hely :
New Orleans

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-05-05, 18:53

Meggondolnám h mikor vittem az ágyamba egy tükröt?! o.O Aztán rájönnék h ez nem tükörkép és van egy fiam! Mégis mit csináltam már megint?!
Vissza az elejére Go down
Viktor de Lioncourt


Viktor de Lioncourt


Hozzászólások száma :
18
Age :
24
Tartózkodási hely :
Az Angyalok Városában

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-05-05, 20:35

APU!!! - kiálltanám és rád vetném magam, így asszem kiesnénk az ágyból Little red Szív ahw
(rossz aki rosszra gondol:P)
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-10-17, 16:57

Ha melletted ébrednék... hááát az egy vicces story lenne.... először azt nézném meg, hogy élsz e még... aztán azon agyalnék vajon Jack hol van most...aztán azon hogy mi hogyan kerültünk ide és mennyire fogja Jack leszedni a fejünket?! Utána megint megnézném van e pulzusod...biztos ami biztos. De a végén eszembe jutna, hogy csak azért vagy itt mert egy fárasztó nap után,- mikor apudat kerested - nem engedtelek haza mert annyira hulla voltál, szóval ott ragadtál és miközben az Interjú a vámpírral-t nézetted meg velem bealudtál. Szív Szív Angyalka
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-10-17, 18:12

Én megkérdezném tőled, hogy jó volt - e, aztán rendelnék kaját reggelire. És elkezdenék sztorizgatni a tegnap esti kalandomról, és megköszönném hogy ápolgattad a lelki világom, meg elmondanám hogy milyen jó segged van mint mindig.
Vissza az elejére Go down
Jean Ulliel


Jean Ulliel


Hozzászólások száma :
91
Age :
168

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-10-17, 19:21

18+ (violence and gore)

Kinyitnám a szemem, teljesen természetellenes módon és amint megpillantanálak, reflex-szerűen kapnék a szikém után.  Egy heves mozdulattal vágnám azt a gyomrodba, mert bár fogalmam sincs, hogy ki vagy, de nem tetszik a képed. És persze megvárnám míg elvérzel, majd eltakarítanám a hullád.
Vissza az elejére Go down
Armand


Armand


Hozzászólások száma :
18
Age :
544

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-11-19, 10:24

Kissé meglepődnék, túl maszkulin vagy az ízlésemnek, de egye fene, rám fér a vérfrissítés!
Vissza az elejére Go down
Lestat de Lioncourt


Lestat de Lioncourt


Hozzászólások száma :
162
Age :
264
Tartózkodási hely :
New Orleans

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2018-11-28, 21:05

Én viszont örülnék hogy újra találkozunk, és nem is kelnék fel még egy ideig. Csak játszanék bronz tincseiddel Smile
Vissza az elejére Go down
Jean Ulliel


Jean Ulliel


Hozzászólások száma :
91
Age :
168

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2019-02-04, 14:11

Morcos fejet vágnék, hiszen az asszonyom rajong érted, bár fogalmam sincs mit eszik rajtad...és még a kölyködet is össze szedte! *fújtat*
Vissza az elejére Go down
Daniel Molloy


Daniel Molloy


Hozzászólások száma :
3
Age :
70

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2019-03-29, 20:09

Nem tudom, hogyan kerültem melléd, biztosan fogadásból egy nagyon részeg vérét ittam meg és fejre álltam én is tőle. Nem mondom, hogy nem tetszel, és szívesen maradnék még egy körre, de vár rám egy múzeum igazgató, aki a hisztijében feltépi a huzatot a berendezésen és telesírja aztán, szóval inkább megyek gyorsan, hogy ne vegye észre a távollétem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Armand


Armand


Hozzászólások száma :
18
Age :
544

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2019-08-29, 14:40

Szerencséd, hogy nem vettem észre a távolléted s így, mikor ébredek, te már ott vagy mellettem, mint a régi, szép időkben...Szóval Hasfelmetsző megússza, nem vadászom le, a létezése sem érdekel. Csupán rád mosolygok, ahogy megpillantalak és a mellkasodra hajtom a fejem, úgy várom, fel pislogva rád, hogy felébredj te is - miénk az éjszaka!
Vissza az elejére Go down
Shannon Lightwood


Shannon Lightwood


Hozzászólások száma :
13
Age :
28
Tartózkodási hely :
NYC

Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty2021-04-03, 19:54

Nagyon.... furcsán néznék rád és a fejemet fogva próbálnám kitalálni hogy mégis mi a jó eget cisnáltam én előző éjjel amiért kiskorú mellett ébredek és csak remélni merem hogy csak aludtunk és nem történt más. o.O
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék   Ha melletted ébrednék - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ha melletted ébrednék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: OOC :: Játékok-