I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák
Quinn Blackwood Emptyby Andor Lugosi
2022-09-13, 15:50

Quinn Blackwood Emptyby Seth
2022-03-11, 21:25

Quinn Blackwood Emptyby Seth
2022-03-06, 19:51

Quinn Blackwood Emptyby Wilhelmina Blackburn
2021-12-17, 12:00

Quinn Blackwood Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 17:14

Quinn Blackwood Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 14:14

Hónap posztolói

Megosztás
 

 Quinn Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lestat de Lioncourt


Lestat de Lioncourt


Hozzászólások száma :
162
Age :
264
Tartózkodási hely :
New Orleans

Quinn Blackwood Empty
TémanyitásTárgy: Quinn Blackwood   Quinn Blackwood Empty2016-01-07, 22:18

Quinn Blackwood



Kor: 37
Látszólagos kor: 20
Csoport: Vámpír
Foglalkozás: Rád van bízva kedves megalkotó
Play by: Javaslat Hunter Parish
Státusz: Szabad

Leírás
Quinn, testvérke. Te aztán elég részletesen kifejtetted az életedet a könyved során, amelybe vendégként vontál be engem is. A Blackwood család utolsó élő tagja voltál, és volt egy ikertestvéred, aki meghalt még születésed után, és a szelleme maradt csak veled, akit Lidércnek kezdtél nevezni és mindig élő emberként kezelted. Szeretted őt, de egy bizonyos ponton túl már túl sok lett, és mikor vámpírrá váltál, elkezdett őrjöngeni, egyszer meg is égettem. Ő pedig megölte szeretett nénikédet, Queen nénit, akit volt szerencsém megismerni, elragadó idős hölgy volt, az utolsó porcikájáig dáma. Sajnáltam, és ekkor kértük Merrick segítségét, hogy szabadítson meg tőle. Meg is tette, bár ez az életébe került. Később beleszerettél Monába, a Mayfair örökösnőbe, de Mona nagyon beteg volt akkor, és Rowan nem engedte hogy találkozzatok. A halálos ágyán azonban mégis eljött hozzád, mint halhatatlan Ophelia, és te felajánlottad neki, hogy élhetne... Én pedig közbe avatkoztam. Én adtam meg neki a Vért, hogy kettőtök gondolata ne szigetelődjön el egymástól. Megkerestük együtt a táltosokat, és eljöttél később a Trinity Gatebe a többiekkel együtt.


Vissza az elejére Go down
 

Quinn Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Karakteralkotás kellékei :: Keresettek :: Canon karakterek :: Vámpírok-