I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

Lucas Benson Emptyby Seth
2021-11-02, 19:21

Lucas Benson Emptyby Lucas Benson
2021-10-24, 17:40

Hónap posztolói

Share

Lucas Benson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucas Benson

Lucas Benson

Hozzászólások száma :
1

Lucas Benson Empty
TémanyitásTárgy: Lucas Benson   Lucas Benson Empty2021-10-24, 17:40

Lucas Benson

Idézet

Álnév: Nincs
Kor: 35
Látszólagos kor: 30-35
Teremtő: Csak vámpírok töltsék ki!
Csoport: ember
Foglalkozás: Benson Befektetési Tanácsadó CEO, Lestat különbejáratú pénzügyi asszisztense, egyelőre
Play by: Henry Cavill

Kinézet
185 cm magas vagyok, a hajam sötét barna, a szemem kék, szürkés, ha mérges vagyok, és ég kék, ha épp jól érzem magamat a bőrömben. Jellegzetes arcom van, nem felejtik el egykönnyen, az államon van egy bemélyedés, ezt akkor szereztem, amikor a még gyerekként leestem a lóról, és a egy kavics fel törte. Izmos testalkatom van, a pénzügyek mellett ez is a hobbim, épp szálkásítok, vagy tömegelek, mikor mi esik jobban. De eddig egyik variációra se panaszkodott senki sem igazán. Mindenflée öltözet jól áll nekem, az öltönytől kezdve a kényelmes melegítő nadrág is. Utóbbi holmikat jobban preferálom, de a munkámból kifolyólag gyakrabban látni öltönyben. Ezen kívül, Bob Hercegnő, egy olasz agár lány a társam a mindennapokban. Amúgy, Leia of the Italyan Dragon Queen az igazi neve, de se nem olasz sárkány királynő, sem pedig az Alderaan bolygó hercegnője, a Star Warsból, és a Trónok Harcából sem.

Személyiség
Alapjában véve kedves , és megértő vagyok. Szeretem az állatokat, és szeretek segíteni a kis embereknek, elmagyarázni a pénz használatát, hogy hogyan tudnak félre tenni, és növelni azt, amit megkerestek. Több szervezetet támogatok, egy a rákos nőkért, egy az árva gyerekekért, és egy állatmentő szervezetet. Ez utóbbit én alapítottam, és az elnöke is vagyok, és egy saját menhelyet is felhúztam a támogatásokból. Van emberem is ,aki ezzel foglalkozik, igazából, szerencsére mindenre van már emberem, nem tudom, hogy manapság hol lennék, ha esetleg, akkor nem élek azzal a lehetőséggel, hogy elvállaljam Lestat pénzügyeinek a koordinálását. Hálás vagyok neki ezért, így általa, saját céget is alapíthattam.

Történet
Ide kérjük az előtörténetet! Ez legyen legalább 300 szó, igyekezzetek betartani! 1000 év fölött a minimum 800 szó, ezt se hagyjátok figyelmen kívül!

Vissza az elejére Go down

Lucas Benson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal