I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák
Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) Emptyby Andor Lugosi
2022-09-13, 15:50

Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) Emptyby Seth
2022-03-11, 21:25

Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) Emptyby Seth
2022-03-06, 19:51

Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) Emptyby Wilhelmina Blackburn
2021-12-17, 12:00

Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 17:14

Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) Emptyby Lestat de Lioncourt
2021-12-12, 14:14

Hónap posztolói

Megosztás
 

 Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Marceline


Marceline


Hozzászólások száma :
23
Age :
30
Tartózkodási hely :
New Orleans

Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) Empty
TémanyitásTárgy: Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki)   Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) Empty2017-10-09, 21:50

Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki) S0tVIB9c4ZI

Augusztus 25. Péntek este

Miriam az esti műszak végefelé toppant be a Macskába. Vad, magabiztos nő, látszik, hogy nem íróasztal mögött tölti napjai nagy részét. Mikor bejött szinte arcon csaptak az energiái és kezdettől volt benne valami... Gondolom saját nyomorommal rezonált dühe és reménytelensége. Volt valami, ami azt súgta, hogy vele sem fer az élet és szinte láttam magam előtt, ahogy neki is egy apró hülyeség miatt futott zátonyra az élete.

Ellentétben legtöbb vendégemmel, őt sokkal nyitottabnak éreztem. Nagymamám azt mondta, hogy könnyebb olyanokra hangolódnunk, akik sokra hivatottak. Szeretném azt írni, hogy ezért tettem, amit tettem. Utólag olyan ostobának érzem magam, leleplezni képességeimnek egy vadidegennek, csak mert barátkozni akartam.

Viszont Miriam... Bemutatkozott?
Nem tudom, hogy mire számítottam. Legjobb esetben is arra gondoltam, hogy ki fog akadni, le akarja majd videózni vagy ilyesmi...
Vagy látott már durvábbakat, vagy talán nem igazán hitte el, hogy amit lát az valóban úgy történik.

Arra még emlékszem, hogy megittunk még pár koktélt és énekeltünk.... de az után az egész olyan ködös. Többet kellene igyak, ez így tiszta szégyen...
Vissza az elejére Go down
 

Miriam: Az első Pluto-m (ízlett neki)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Mars Naplója-