I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics
by René Ulliel
Yesterday at 15:04

by Vendég
2018-07-09, 09:34

by Vendég
2018-06-17, 22:58

Hónap posztolói
Jean Ulliel

Juliana Lilith White

Andor Lugosi

Milo Morris

James Harms

Viktor de Lioncourt

Lestat de Lioncourt

Minho Kirena

Louis de Pointe du Lac

Miguel Enrique Fierro

Share | 

Winter Tama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Winter Tama

Hozzászólások száma :
2

TémanyitásTárgy: Winter Tama   2017-08-17, 23:00

Winter Tama

Idézet

Álnév: Caedmon
Kor: 26
Látszólagos kor: 26
Teremtő: -
Csoport: Ember
Foglalkozás: Hacker
Play by: Kyris Kat

Kinézet
Nos, amint rám nézel, láthatsz belőlem egy csomó mindent, de még mindig nem láttál semmit. Minden nap máshogy nézek ki és lényegesen sokoldalúbb a megjelenésem, mint egy átlagos hímneműé. Talán ezért nem meglepő, hogy sokan képesek utánam kiabálni az utcán, hogy meleg vagyok, vagy éppen nőnek néznek.
Mivel is érdemeltem ki ezeket a véleményeket magamról? Hát, a ruházkodásommal. Képes vagyok egyik nap fétis hámot felvenni leggingsel másnap pedig sima ingben és farmerban járkálni. Sokoldalú vagyok és bármit felveszek, ami megtetszik és akár egy kicsit is extrém. Simán látni rajtam akár fűzőket és hálós dolgokat is, nem áll messze tőlem a latex sem. Mondtam már, hogy goth vagyok? Meglehetősen az vagyok.
Vékony vagyok, inas, és a legkevésbé sem izmos. Persze edzegetek néha és jól futok, de valahogy meg sem látszik rajtam. De legalább annyit ehetek, amennyit csak akarok, mert nem látszik meg rajtam, olyan gyors az anyagcserém. Néha nagyon tudok neki örülni, mert az egész napos gép előtt ülés miatt sem hízok el.
A hajam eredetileg sötét szőke volt, de már nagyon fiatal koromban elkezdtem különböző színekre festeni. Először csak feketére, de aztán jöttek a színek és formák, most már kéthavonta más a hajam színe. Általában kicsit hosszabban hordom, mert így szeretem és ha a szemembe lóg és onnan nézek emberekre, nagyon meg tudnak ijedni. A fehér ember különösen tud félni a kihúzott férfiszemektől. Néha akar hosszabb női parókákat is felveszek, csak mert tetszik és polgárpukkaszthatok vele. A szemeim eredetileg barnák, de sokszor teszek be színes kontaktlencséket. Szükségem lenne olvasáshoz szemüvegre is, de általában úgy elfelejtem, hogy azt tanítani kéne.

Személyiség
Ahogyan a kinézetem, a viselkedésem is elég sokszínű tud lenni a mit sem sejtő embereknek, de sosem hazudtolom meg magam, sosem viselkedem másképpen senki kedvéért, csak ha nekem abból előnyöm származik. Amúgy nem vagyok egy kétszínű alak, csak a hackerkedés nem igazán a tűzfalfeltörésről szól az én szintemen, hanem inkább számítógépes csalások és adathalászatok sorozatáról. Annyira nem izgalmas, mint amennyire a filmek beállítják azt.
Őszinte vagyok és megvan a magam cinikus, beszólogatós humora, amit vagy szeretnek az emberek, de akkor nagyon, vagy utálnak érte. Nem különösebben érdekel, hiszen akkor már leszoktam volna róla. Általában nagyon a magam ura vagyok, mindig a magam feje után megyek és nem érdekel mások véleménye az életemről. Nézz csak rám, ez még nem esett le?
Alapvetően megvan a magamhoz való eszem, de inkább az utca és a tapasztalat nevelt, mint az iskola, így csak abból van nagyobb tudásom, ami érdekel is, mással nem foglalkoztam, van nekem jobb dolgom is. Nem beszélek sokat magamról, de valahogy mégis be nem áll a szám, legalábbis mások elmondása szerint. Én csak rájuk hagyom, kacsintok és megyek a dolgomra.

Történet
Ja, hogy ez érdekel valakit? Akkor gyere csak közelebb szépségem, nincs sok mesélni valóm,
de az érdekes lesz, még lódítok is mellé neked valamit, ha akarod.
Őszintén szólva nem olyan érdekes az életem, nincs is sok mesélni valóm róla, hiszen én is csak egy voltam a balhésabb kölykök közül, akikről az állami iskálákban hallani. Apám alkoholista volt, az igaz, de nem volt agresszív, csak nagyon magába roskadt mindig, amikor ivott és nem csinált semmit. Anyám pedig egy szempontból pont az ellenkezője volt, mert ő meg sosem volt otthon és mindig csak dolgozott, hogy el tudja tartani a családot.
Apám is dolgozott, de borzalmas munkája volt, ami alig fizetett valamit és nem is tudta otthagyni, tehát ebben a helyzetben ragadtunk.
Mivel nem foglalkozott velem igazán senki, inkább az utcán a barátaimmal töltöttem az időmet, bár szerencsémre sosem keveredtem banda ügyekbe és nem kezdtem káros szokásokba sem. A suli elég közepesen ment, ami érdekelt az nagyon, de ami, hát abból csak átrúgdostak, de csak mert a tanár annyira akarta. Egyetemre sem mentem, de jó nekem a mostani munkám.
Elég hamar rájöttem, hogyan lehet olyan információkat kiszedni emberekből, mint a felhasználóneveik, e-mail címeik és hasonlók. Minden helyet ismertem, ahol nagyobb cégek alkalmazottai ebédelnek és mindegyikkel barátságban voltam. Még a rendőrségen is vannak ismerőseim, hiszen nem egy fogott meg fiatalabb koromban, az örs öregebbjei név szerint tudnak már. Arról már persze nem tudnak, hogy a központi rendszerrel szoktam már próbálkozni, hogy feltörjem, de jó kis hobbi lett és megmérettetés, amióta az a lány felbukkant.
Eddig elég könnyen járkáltam a rendszerben, de egyik nap egyszerűen nem engedett be sehogy, valaki szabotált benne. Szépen lassan, idővek jöttem rá, hogy egy új alkalmazottal van dolgom, egy nővel, és egy idő után még beszélgetni is kezdtünk, amikor megint megpróbáltam betörni a rendszerbe.
Feltett szándékom megtudni, ki is az, de addig elég nehéz lesz, amíg nem jutok az adatokhoz... Szóval egyelőre csak a találgatás megy.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lestat de Lioncourt

Hozzászólások száma :
124

TémanyitásTárgy: Re: Winter Tama   2018-03-16, 22:16

Elfogadva!

Kedves Winter!

Télis neved ellenére örömmel látom hogy nem egy rideg ficsúr érkezett, hanem egy igazán érdekes és még inkább kibontásra váró karakter. A külső és a jellem megfelelő, bár még el tudtam volna olvasgatni, ahogy az előtörténeted is. Nem estél túlzásokba, de talán pont ezért is volt jó.

Végül is, ha lelősz mindent, mi marad a játéktérre?

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Winter Tama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal