I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics
by Richard Giles
Yesterday at 01:19

Hónap posztolói
Faye Bruke

Richard Giles

Petronia

Alexander Aguillard

Heaven Bells

Lysander Meadows

Lestat de Lioncourt

Jean Ulliel

Minho Kirena

Share | 

Világleírás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lestat de Lioncourt

Hozzászólások száma :
127

TémanyitásTárgy: Világleírás   2015-12-15, 23:52

Világleírás

Hölgyeim és Uraim, kedves olvasóim és nézőim, emlékeznek még rám? Én vagyok az, Lestat, a kópé királyfi! Ha most a régi vikingeknél lennénk, elkezdeném felsorolni a hőstetteimet, és hogy mi mindent tettem az éveim során, és miért mondanak öregnek, holott még mindig csak sihedernek számítok. Szóval emlékeznek rám?

Akkor emlékezzenek kedvenc városomra is, New Orleansra, ahol gyönyörű házam van, és ahol oly szívesen időzök, és időről időre átrendezem a házam az aktuális rajongásom stílusjegyei szerint. Ezek bármik lehetnek, tudják, voltam rocksztár is, megvan még az emlék? Szőke haj, vad motoros kinézet, orgona szemek? Hát naná! Bár mostanában már nem zenélek, sok más dolog vonja el páratlan figyelmem a világtól. El sem tudják képzelni mit éltem át!

A mostani világ, a kor, vajon nyugodalmas lehet? A városok egyre másra nőnek, fejlődnek és dőlnek romlásba, de ez a természetes. Emberi lét, mely épít, élvez aztán önző módon lerombol, és mit sem hagy az utókornak, egy-két morzsán kívül. Azonban mi rejlik emögött a hamis kép mögött? Mi a helyzet a Vérben és a Vérvonalban? Mi történik a Vér gyermekeivel és a boszorkányokkal, táltosokkal, nem lehet tudni. Azaz még nem tudják, de ha belépnek ide kedves olvasók, akkor részei lehetnek, és még velem vagy gyönyörű gyermekeimmel is találkozhatnak. Kiránduljanak velem New Orleansba, Amszterdamba, a Talamasca hatalmas székházába, vagy csak kóboroljunk New Yorkban, rendezzünk vadászatot világszerte az összes bűnös lélekre. Ha pedig megunnánk a civilizációt, elmehetünk a Góbi sivatagba vagy az Amazonas erdeibe, ahol édesanyám töltötte gyakran az idejét. Gyönyörű Gabrielle, hol lehetsz most? Hol járnak a világunk teremtményei, mi zajlik a békésnek hitt felszín alatt, vajon miféle erők munkálkodnak a világban, amik felkelthetik az érdeklődésünket. És az önökét.

Mire várnak hát, kérem csatlakozzanak!
Az önök szeretett Lestatja.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Világleírás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Világleírás
» Világleírás
» Általános világleírás