I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

by Daniel Molloy
2018-11-11, 19:13

Hónap posztolói
Jean Ulliel

Lestat de Lioncourt

Louis de Pointe du Lac

Faye Bruke

James Harms

Daniel Molloy

Arion

Minho Kirena

Shannon Lightwood

Milo Morris

Share | 

Alexander Aguillard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alexander Aguillard

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Alexander Aguillard   2018-10-16, 18:54

Alexander Aguillard

Idézet

Álnév: Alec
Kor: 28
Látszólagos kor: 28
Teremtő: Csak vámpírok töltsék ki!
Csoport: Ember
Foglalkozás: Híres koreográfus
Play by: Ryan Guzman

Kinézet
Egész magas vagyok, 1.83. Kisportolt, arányos, nagyon odafigyelek a testemre, mert ez táncosként, és egy olyannak aki a testéből él, annak fontos. Nem, félre ne érts még csak gigolo sem vagyok. Pedig azzal is jól lehetne keresni.Barna szem, és barna rövid haj, általában borostás vagyok, mert ha megborotválkozom, rögtön személyit kérnek még az alkoholért is, a közértben... Fergeteges, de jól elviccelem. Emellett a modellkedés felé is kikacsintok, saját instagram oldalam van, ahol a szponzoraim holmijait reklámozom. Azért elég sok meló is volt ám ebben!  Általában klip forgatásokon tűnök fel, egyelőre még szólóban. Bármilyen ruhában jól érzem magam, és jól is állnak nekem, de az utcai, urban stílust kedvelem jobban.

Személyiség
Komoly vagyok, ha a céljaimról van szó, én világ életemben a modern táncokban voltam jó, a balett inkább egy újabb kihívás volt a számomra. Egyébként pedig megesküdtem a nagyanyámnak a halálos ágya mellett ,hogy márpedig sikerül elérnem azt, hogy helyette is táncoljak az Angol Királyi Balett berkeiben. Sikerült, csodálatos partnerem volt ebben, és talán ő tudja a legjobban, hogy mennyire maximalista vagyok, nem ismerek tréfát a tekintetben, hogy a legjobb formámat nyújtsam, legyen szó akár a test edzésről, vagy arról, hogy mennyire jól akarok teljesíteni a táncban. Mióta végeztem a sulival, több klip forgatására elhívtak már, amiket én koreografáltam le, és ezekre büszke is vagyok. Becsületes vagyok, sosem élnék vissza egy nő helyzetével, mert szeretek fotózni is, tánc előadásokat is, és embereket is. Egy-egy mozdulattal rengeteg mindent el lehet mesélni az adott képet nézőnek. Az álmom, hogy a záró táncomat még egyszer és utoljára rögzítsem Másoknak a maximalizmusom megterhelő, esetenként túl sok, de én már csak ilyen vagyok. Laza vagyok, másképp nem lehetne kibírni az életet, nekem sosem számított a pénz, úgy mint másoknak. Ezért is tudtam ,hogy ha komolyabban belevágnék Fayyel másba, nem lenne jó az neki sem, nem egy színvonalról származunk, hogy képes legyek kielégíteni az igényeit. Márpedig nagyon fontos a számomra, hogy a partnerem minden igényét ki tudjam elégíteni, ha értitek mire gondolok Wink Ettől függetlenül szeretem a kényelmes holmikat.

Történet
Sötét van, mégis nyugodtan vágok át a Hyde parkon, hogy az egyik oszlophoz sétáljak. A kezemben egy plakett, a másikban egy szál virág. A nagyanyám azt kérte, hogy a halála után szórjuk szét, hadd szálljon tovább az álmokkal együtt, és segítsen megvalósítani a másokét, ha már neki kevésbé sikerült. Felnevelt öt gyereket, mind sikeresek lettek, és az utolsó pillanatban is ott voltak mellette. Rám hárult az a felelősség, hogy teljesítsem az ő álmát, sikerült. De nekem ennyi bőven elég volt, megígértem neki, valóra váltottam, most már járhatom a saját utamat, még ha ezt ő nem is látta. De a mai estén eljöttem ahhoz a szoborhoz, ahol régebben órákat tudott ücsörögni. Meg nem mondom, hogy ki készítette, mert sosem érdekelt. Ide teszem le a virágot, és elmosolyodom.
- Képzeld, túlvagyunk a nagy táncon. Bekerültünk az újságokba és felkerültünk az internetre is. De az én utam itt véget ért a balett történelemben, megígértem, tudod jól. Teljesítettem. Most itt az idő, hogy a saját álmomat éljem. Vissza fogok menni Amerikába, így megkaphatom az örökségemet is, amit rám hagytál. Házat fogok venni odaát, és a flashmobjaimon fogok dolgozni. Tudod amikről meséltem. Anton már vár New Orleansba. Az a srác akivel együtt nőttem fel, míg ide vissza nem kellett jönnöm.
Sajnálom, hogy most a finálé után, pár hónappal később jöttem, de csak most volt időm. Anyának nem tetszik, hogy elakarok menni innen. De hiába születtem itt, Amerika beletáncolta magát a vérembe, ezt csakis te tudod a legjobban, hogy mit jelent. Hiányzol –
halkan felnevettem – Totális őrültnek érzem magam, hogy az egykor szeretett szobrodhoz beszélek, de ez van.
Ha valamilyen csoda folytán tudnál hatni anyára, nyugtasd meg, hogy semmi bajom nem lesz. –  
sóhajtva húztam magamon össze a kabátot és megcsóváltam a fejem. Egy utolsó előadás, és utána lelépek én is innen. Rengeteg felkérést kaptam, különböző klipekhez, mert ugyebár az instagramomon, folyamatosan nyomatom a saját koreográfiáimat, és azt ahogy a helyi kissrácok tanulnak velem.
Szeretném, ha minden flottul menne, épp ezért összekészítettem mindent, és már húzom a strigulákat a naptárban, is , amikor a repülőre szállva, megyek vissza egyenesen Amerikába.
Csörög a telefonom, érdekes módon csak annyi van mellé írva, hogy akt3Luna, ő az egyik aktmodellem, a fényképekhez, felveszem.
- Gyere már Alex, ide fogok fagyni! – halkan kifújom a levegőt.
- Attól csak jobban kipirulsz, és peckesebb lesz. – suttogom a telefonba. – Mindjárt megyek, de ezt meg kellett tennem.
Fél órával később, a műteremben, ami egyben a lakásom is, egy régi raktár épületben, mert haza mégsem költözhettem ilyen hobbival, fényképezem magunkat. Ez nem kifogás a szexre, egyszerűen művészet. Fizetős művész oldalakra teszem fel a képeimet, én sosem látszom rajtuk, vagy nem úgy. Készítek aktot úgy, hogy én is rajta vagyok, készítek úgy is, hogy csak az aktuális nő, vagy férfi vagy azok együttese. Akik nem értik meg, hogy ez egy hobbi és ezzel is lehet alkotni, azok elmehetnek oda ahova gondolom. Sosem érdekelt mások véleménye. Ahogy akkor sem fog senki véleménye érdekelni, amikor az első vizsgatáncomat egy műteremben akarom megejteni Fayel, valamikor a jövőben; úgy, hogy az egész termet bekamerázom, nagy sebességű fényképezőgépekkel, és minden mozdulatunkat felveszem, a több szögben felállított gépekről. Aztán válogatok. Mert vitathatatlan, hogy jó páros voltunk, azokhoz a képekhez nem nyúlnék ilyen szinten, azokat meghagynám a maguk ártatlanságában.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Louis de Pointe du Lac

Hozzászólások száma :
105

TémanyitásTárgy: Re: Alexander Aguillard   2018-10-31, 18:46

Kedves Alec!

Fuh, elnézést, hogy eddig tartott, a zh időszak kicsit betett nekem, de végre itt vagyok és nézlek is Very Happy
Ahogy szoktam, kezdjük a pb-ddel. Sosem láttam még őt korábban, de pontosan el tudom róla képzelni azt a kicsit talán nagyképű, de nagyszívű szívtiprót, aki után csak úgy bomlanak a nők. Tökéletesen elkaptad a perfekcionistát is vele, a leírásaidban úgy összességében is jól körülírtad a karaktert. Elég mélységet adtál neki, nem lett olyan karton, mint a hozzád hasonló karakterek szoktak lenni a mainstream médiában, amit csak értékelni tudok.
A történeted végtelenül aranyos, ahogy a nagymamádat is belevontad, elmesélve az álmát, ezzel személyessé téve az írást. Végig mosolyogva olvastam, hogy az ő álmait beteljesítve végre továbblépsz a sajátjaid felé és közben végig keményen küzdesz. Legjobb kívánságaim hozzá!
Mindent rendben találtam és nagyon megvárattalak, szóval szaladj foglalózni, próbáld meg elkerülni Jacket és már mehetsz is Fayet boldogítani Very Happy

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Alexander Aguillard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.