I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics
by Heaven Bells
Yesterday at 20:47

by René Ulliel
2018-07-20, 15:04

by Vendég
2018-07-09, 09:34

Hónap posztolói
Milo Morris

Louis de Pointe du Lac

Heaven Bells

Minho Kirena

James Harms

Faye Bruke

Arion

Ian Cage

Share | 

Hercegem vagy hercegnőm... ahogy szeretnéd drágám!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Faye Bruke

Hozzászólások száma :
50

TémanyitásTárgy: Hercegem vagy hercegnőm... ahogy szeretnéd drágám!   2018-01-17, 18:44

Alec XXX

Álnév: -
Kor: 25 és 28 között
Látszólagos kor: -
Csoport: alkotóra bízom
Play by: Loïc Nottet
Státusz: Szabad

Kapcsolat a karakterrel

„Ó Alec! Emlékszel mikor hulla fáradtan ott maradtunk próba után, hogy még többet próbáljunk ketten? Egészen hajnalig gyakoroltunk, mert te nem voltál magadban biztos és féltél, hogy elrontod. Annyira fáradtak voltunk, szinte alig láttunk, fájt mindenünk. Olyan hajnali ez körül kipurcantam. Elheveredtem a színpad közepén, te meg eltűntél, majd nemsokára kitipegtél egy tütüben. Életemben olyan jót még nem nevettem. Bementél a színpad közepére ugrottál párat, kecsesen, majd meghajoltál és közölted, hogy meleg vagy. Először azt hittem, viccelsz, mert nálad férfiasabb embert nem igen ismerek. Senki nem gondolta volna rólad. De annyira komolyan mondat, hogy elhittem. Azt hiszem az volt az a pillanat mikor rájöttem, hogy mindenben bízhatok benned és te is bennem. És meg is osztottunk minden egymással. Szép volt az a nap, annak ellenére is, hogy nem tudtunk megmozdulni másnap. Aztán persze az előadáson állva tapsoltak a nézők. Nálad jobb táncost nem ismerek! A fellépés után elmentünk páran egy pubba. Mi ketten elmentünk sétálni, talán egy kicsit az ital is a fejünk be szállt. Egyszer csak megálltál, rám néztél, majd szorosan magadhoz öleltél és elmoromogtad, hogy mennyire szeretsz... és megcsókoltál. Másnap az egészre nem emlékeztél... vagy csak úgy tettél, és én soha többet nem hoztam szóba. Aztán mikor a reptéren nemrég elbúcsúztunk elmondtad, hogy tudod mi történt aznap este és sajnálod...Hát most el merem mondani, hogy én nem bántam meg... és te se bánd!
És arra emlékszel, mikor megkértél, hogy had készíts rólam egy sorozatnyi képet egy pályázatra? Aztán csak a stúdióban mondtad el, hogy tulajdonképpen ruha nélkül kellene… aztán kiegyeztünk abban, hogy eltakarhatom magam egy kendővel… Megdicsértél, hogy mennyire szép a testem, és te adtál önbizalmat. Neked elhittem.
Meg amikor elmentünk együtt bulizni, és engem faggattál, hogy szerintem melyik srác hogyan néz ki.
Hiányzol drága Alec! Sajnálom, hogy csak úgy otthagytam csapot papot! Remélem mielőbb újra láthatlak!
Ölel a te kis manód!”
Nehéz megmagyarázni a kapcsolatunkat. Először a balett intézet felvételién találkoztunk. Egy párba állítottak be. Elkezdtünk beszélgetni, de aztán külön baráti társaságba kerültünk. Majd a záróvizsgán te kaptad a herceg szerepét a Hattyúk tavában, és mivel rettegtél attól, hogy nem fog sikerülni mindenkit körbekérdezgettél, hogy nem marad e neked segíteni. Utoljára engem kérdeztél meg és én maradtam, hiszen rám is rám fért a gyakorlás. Egy hónapon keresztül, majd minden nap bent maradtunk éjszakába nyúlóan és közben szoros barátságot kötöttünk. Mikor közölted, hogy homoszexuális vagy és mellé hozzátetted, hogy ez nem azt jelenti hogy nem nézted még meg a fenekemet… örökre szóló bizalmat kaptam tőled és én viszonoztam ezt. Rengeteg időt töltöttünk a próbákon kívül is együtt. A testemet is te láttad először fedetlenül. Nem éltél vissza a helyzettel és ezért hálás vagyok. A pályázaton nyertél egy új gépet és ezzel már profin fotózhattad a fellépéseket, ami a hobbiddá vált.
Amikor elmondtam, hogy elköltözöm láttam mennyire csalódott vagy, de biztattál, hogy jól döntök.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Hercegem vagy hercegnőm... ahogy szeretnéd drágám!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?
» Hazukage Inu(újra)
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Korotsuki Kazeno