I don’t know whether I’m the hero or the victim of this tale.
But either way, shouldn’t I dominate it? I’m the one really telling it, after all.
HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics
by Richard Giles
Yesterday at 01:19

Hónap posztolói
Faye Bruke

Richard Giles

Petronia

Alexander Aguillard

Heaven Bells

Lysander Meadows

Lestat de Lioncourt

Jean Ulliel

Minho Kirena

Share | 

Hercegem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Faye Bruke

Hozzászólások száma :
54

TémanyitásTárgy: Hercegem   2018-01-17, 18:44

Alec XXX

Álnév: -
Kor: 25 és 28 között
Látszólagos kor: -
Csoport: alkotóra bízom
Play by:Ryan Guzman
Státusz: Foglalt

Kapcsolat a karakterrel

„Ó Alec! Emlékszel mikor mikor megkértél, hogy had készíts rólam egy sorozatnyi képet egy pályázatra? Aztán csak a stúdióban mondtad el, hogy tulajdonképpen ruha nélkül kellene… aztán kiegyeztünk abban, hogy eltakarhatom magam egy kendővel… Megdicsértél, hogy mennyire szép a testem, és te adtál önbizalmat. Neked elhittem.
Vagy az első vizsgatáncunkra? Ami olyan jól sikerült, hogy a vizsgabizottság is állva tapsolt?
És arra emlékszel, hulla fáradtan ott maradtunk próba után, hogy még többet gyakoroljunk ketten? Egészen hajnalig gyakoroltunk, mert te nem voltál magadban biztos és féltél, hogy elrontod. Annyira fáradtak voltunk, szinte alig láttunk, fájt mindenünk. Olyan hajnali egy körül kipurcantam. Elheveredtem a színpad közepén, te meg eltűntél, majd nemsokára kitipegtél egy tütüben. Életemben olyan jót még nem nevettem. Bementél a színpad közepére és eltáncoltad a Fekete hattyú táncát. Szép volt az a nap, annak ellenére is, hogy nem tudtunk megmozdulni másnap. Aztán persze az előadáson állva tapsoltak a nézők. Nálad jobb táncost nem ismerek! A fellépés után elmentünk páran egy pubba. Mi ketten elmentünk sétálni, talán egy kicsit az ital is a fejünkbe szállt. Egyszer csak megálltál, rám néztél, majd szorosan magadhoz öleltél és elmoromogtad, hogy mennyire szeretsz... és megcsókoltál. Másnap az egészre nem emlékeztél... vagy csak úgy tettél, és én soha többet nem hoztam szóba. Aztán mikor a reptéren nemrég elbúcsúztunk elmondtad, hogy tudod mi történt aznap este és sajnálod...Hát most el merem mondani, hogy én nem bántam meg... és te se bánd!
Hiányzol drága Alec! Sajnálom, hogy csak úgy otthagytam csapot papot! Remélem mielőbb újra láthatlak!
Ölel a te kis manód!”
Nehéz megmagyarázni a kapcsolatunkat. Először a balett intézet felvételién találkoztunk. Egy párba állítottak be. Elkezdtünk beszélgetni, de aztán külön baráti társaságba kerültünk. Majd az első vizsgán egymás párjai lettünk a sorsoláson, a záróvizsgán meg te kaptad a herceg szerepét a Hattyúk tavában, és mivel rettegtél attól, hogy nem fog sikerülni mindenkit körbekérdezgettél, hogy nem marad e neked segíteni. Utoljára engem kérdeztél meg és én maradtam, hiszen rám is rám fért a gyakorlás. Egy hónapon keresztül, majd minden nap bent maradtunk éjszakába nyúlóan és közben szoros barátságot kötöttünk. Egyszer közölted, hogy amúgy minden alkalommal a fenekemet bámulod, de ne érezzem magam feszélyezve ettől... Rengeteg időt töltöttünk a próbákon kívül is együtt. A testemet is te láttad először fedetlenül. Nem éltél vissza a helyzettel és ezért hálás vagyok. A pályázaton nyertél egy új gépet és ezzel már profin fotózhattad a fellépéseket, ami a hobbiddá vált.
Amikor elmondtam, hogy elköltözöm láttam mennyire csalódott vagy, de biztattál, hogy jól döntök.
Életre szóló barátság...testvérek egy életen át!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hercegem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal